Як вибрати домофон для багатоквартирного будинку?

Рекомендації про те, як вибрати домофон в інтернеті більш ніж достатньо. Уважне вивчення питання, зрештою, дозволяє відповісти на нього навіть слабо знайомій з технологіями домофонії людині.

Однак, крім технічних подробиць, яких можна опанувати досконало, існує людський фактор. Який яскраво демонструють мешканці багатоповерхівок. Полягає він у тому, що люди намагаються мати свою думку та контролювати власний бюджет. Одним подобаються домофони Vizit, іншим – ARNY, треті стоять на боці відеодомофонів, четверті вважають, що в під'їзді достатньо встановити аудіопристрій для віддаленого виклику та відкриття дверей. Хтось згоден платити абонплату за обслуговування, а хтось вважає її зайвою.

Як подолати горезвісний людський фактор та захистити під'їзд від небажаних гостей (вандали, криміналітет, рознощики реклами тощо)? Як знайти консенсус серед усіх квартировласників у під'їзді?

Як отримати згоду всіх сусідів на встановлення домофону

Можливо користуватися правилом трьох «так», можна запропонувати зробити людям систему домофонії безкоштовно (якщо у ОСББ є гроші), можна переконувати кожного окремо… Варіантів маса.

У результаті найкращим рецептом вважається такий:

  • сформувати необхідність встановлення домофону;
  • запропонувати фінансово та технічно обґрунтований проект домофонної системи.

Допоможе цьому знання особливостей домофонів для багатоквартирних будинків.

Що потрібно знати при виборі домофону

Зазначимо, що серйозних помилок у процесі вибору навряд чи можна припуститися. У нашій компанії консультант обов'язково поцікавиться, де і за яких умов стоятиме домофон. І скоригує ваш вибір, якщо це потрібно. Популярні виробники домофонії підтримують моделі для багатоквартирних будинків, які подібні по своїм характеристикам. Залишається лише розібратися в нюансах експлуатації.

Отже, потрібно знати, які панелі виклику краще підійдуть мешканцям будинку. Для цих пристроїв обов'язковий антивандальний корпус, надійне кріплення. Монтаж бажано врізний, щоб неможливо було розхитати корпус пристрою. Тут ми можемо порекомендувати панелі викликів ARNY. Наприклад – відеопанель ARNY AVP-NG230 2MPX. До неї можна підключити аудіодомофон.

Багато залежить від вибору зчитувача, який ідентифікує мешканця із певним видом ключа. Існують ключі у вигляді карток, «таблеток» TouchMemory, RFID-міток…

Пристрій замикання – електромагнітний, електромеханічний замок. У під'їзді рекомендується встановлювати електромагнітний замок. Він не має рухливих частин, тому має величезний ресурс. Електромеханічний замок у цьому сенсі програє.

Потрібно знати, скільки коштує установка домофону та яка абонплата за його обслуговування. Своєчасне обслуговування дозволяє заощадити на «аварійних» ремонтах та запобігає повному виходу з ладу елементів домофонної системи півд'їзду.

Самі домофони мешканці можуть підбирати самостійно відповідно до своїх уподобань та смаку. Можна заздалегідь підготувати список моделей.

Де замовити установку домофону, з ким укласти договір на його обслуговування – відповідь на це питання також потрібно підготувати заздалегідь. Для цього просто запишіть наші контакти.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером