Як вибрати кращий домофон?

Багатий вибір домофонів в магазинах може заплутати навіть досвідчену людину. Тому не дивно, що люди часто задаються питанням, який домофон вибрати. Пропонуємо разом пройти по ниточці відповідей на ряд технічних і організаційних питань, в кінці якої ви будете мати непоганий нав підбору домофонного обладнання!

Місце встановлення

Багатоквартирний будинок, приватне володіння, офіс або прохідна на режимний об'єкт - об'єкти можуть бути дуже різні. Розуміючи, як повинна бути організована пропускна система на місці установки, стає легше вибрати модель домофона за технічними критеріями.

Наприклад, ваш домофон буде «прив'язаний» до типу панелі виклику на вході в багатоповерхівку. Якщо це аудіопанель - відеодомофон вже немає сенсу вибирати. Якщо ж панель з вбудованою відеокамерою - користуйтеся всіма перевагами відеодомофона!

Користувачі

Як вибрати домофон, яким будуть користуватися люди похилого віку? Поганий зір, слух і слабка орієнтація в сучасних технологіях зумовлюють:

  • мінімальну кількість кнопок (в т.ч. і сенсорних) на корпусі домофона;
  • великий екран з високою роздільною здатністю (якщо це відеодомофон);
  • гучний чіткий звук динаміка;
  • прості прийоми користування сервісними функціями (перегляд відео-та аудіоархіву, регулювання гучність сигналу і т.п.).

Інший приклад: користувачі з хорошими технічними навичками. Для них пропонуються моделі IP-відеодомофонів і домофонів з WiFi модулем. Управляти такими пристроями можна і за допомогою смартфона. Якщо приїхали батьки в гості без ключів, можна впустити їх в будинок, навіть якщо господарі кудись поїхали.

Аудіо або відео

Для чого потрібен домофон? Для ідентифікації гостя. І чим більше ми отримаємо інформації про нього, тим легше прийняти рішення - дозволити або заборонити доступ людині на вашу територію. Кому-то буде досить аудіодомофона з трубкою. А хтось - візуал, і йому важливо бачити гостя на екрані відеодомофону.

На цьому етапі вибору пора визначитися, аудіо- або відеодомофон вам потрібен.

Кількість каналів

Сьогодні флагманські, а завтра звичайні відеодомофони - оснащені додатковими каналами надходження інформації з відеокамер, тривожних датчиків і т.п. Наприклад, флагман ARNY AVD-1060 2MPX WiFi підтримує зображення відразу 4-х відеокамер, в тому числі і бездротових (одна з камер - в панелі).

Простіше кажучи, сучасний домофон - повноцінна система контролю і управління доступом (СКУД), а також система охоронного телебачення. Практично професійного рівня. Тому тут варто не тільки вивчити паспортні можливості пристрою, але і поспілкуватися з консультантом, щоб отримати повну картину щодо можливостей обладнання.

Функціональність

Тут перерахуємо основні можливості відеодомофонів. В їх аудіо-братів такі вже навряд чи з'являться. З великою ймовірністю вони спочатку можуть здатися другорядними або зовсім не потрібними. Однак практика показує, що при подальшій експлуатації вони себе дуже навіть виправдовують. Отже:

  • запис фото і відео по детекції руху;
  • можливість установки додаткової карти пам'яті;
  • віддалене управління і перегляд архіву через інтернет на смартфоні;
  • обмеження прав доступу користувачам до налаштувань;
  • push-повідомлення про події;
  • зміна сигналів виклику і т.п.

Як це все працює можна подивитися на відеороликах в інтернеті. А ще краще - запитати у продавця при придбанні, чи монтажника після покупки і установки пристрою.

Висновок

Якими б складними були ваші вимоги для домофонів, знайдеться саме той пристрій (можливо в комплексі з додатковими «девайсами»), яке дасть їм гідну відповідь.

Вивчайте, придбайте, встановлюйте, захищайтеся!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером