Який аудиодомофон вибрати для квартири?

Найбільш доступним за вартістю обладнанням домофонії сьогодні залишаються комплекти аудіодомофонів з викличними панелями. Так склалося, що саме вони є на ринку «родоначальниками» домашніх систем контролю і управління доступом (СКУД). Отримати відповіді, аудиодомофон як вибрати, чому і навіщо він потрібен - ми допоможемо вам у тексті нижче.

Крім цього, ми розповімо про новинки - домофонні трубки з відмінним дизайном, в багатому колірному рішенні.

Склад аудіодомофона СКУД

Завдання цієї системи - забезпечити переговори відвідувача з господарем, і якщо останній визнає за необхідне впустити гостя, то повинен мати можливість дистанційно відкрити замок двері. Реалізована ця система на базі наступних блоків:

  • виклична панель;
  • аудиодомофон;
  • контролер;
  • зчитувач;
  • ключі;
  • з'єднувальні дроти.

Аудиодомофон - що це таке?

Коротко - це програмно-апаратний комплекс ідентифікації користувача за допомогою електронного ключа або безконтактної proximity картки, голосового зв'язку з господарем приміщення.

За розпізнавання гостя за допомогою ключів, вірніше ідентифікаторів, які в них «вшиті», відповідає контролер. Як тільки він порівняв гостьовий ідентифікатор з переліком ідентифікаторів, записаних в нього, і підтвердив наявність допуску, він через реле відкриває замок. Власник ключа може увійти.

Зчитувач - пристрій, який передає з ключа контролера ідентифікатор. Конструктивно може бути встановлений окремо від панелі. Але традиційно зчитувач ви можете бачити прямо на панелі. Така блокова структура спрощує установку, ремонт і обслуговування панелі.

Панель - комплекс з кнопки виклику, динаміка і мікрофона, зчитувача, які об'єднані в одному корпусі. Панель може мати антивандальний захист. У продажу є врізні і накладні моделі.

Ключі або безконтактні карти - електронні носії ідентифікатора.

Серце всієї цієї СКУД - аудиодомофон. До його корпусу з трубкою особливо звикли мешканці багатоквартирних будинків. Тому що для таких об'єктів аудіодомофони і сьогодні є недорогим ефективним рішенням. Мешканці заміських будинків швидше реагують на технічні новинки ринку, тому все частіше переходять на відеодомофони.

В такому домофоні присутній корпус з трубкою зв'язку (динамік і мікрофон). Є моделі, які просто зроблені у вигляді трубки, і кнопкою відкриття замку на ній. А є з корпусом і трубкою, яка кріпиться до нього. Кнопка відкриття замку може бути як на корпусі, так і на самій трубці.

Аудіодомофони, між тим, не втрачають позицій на ринку. Виробники наполегливо працюють над якістю зв'язку в цих пристроях.

Є і другий напрямок розвитку аудіодомофонного обладнання - дизайн. В асортименті нашого інтернет-каталогу присутній ряд трубок, які своїм колірним рішенням впишуться практично в будь-який дизайн інтер'єру приміщення.

До цих моделей можуть бути підключені додаткові трубки. Які в свою чергу можуть бути іншого кольору або конструкції, що теж важливий фактор для інтеграції їх в загальний дизайн житла.

Так само зауважимо, що вони працюють в дуплексному режимі, тобто відсутня необхідність «насильно» робити будь-які перемикання для зміни напрямку зв'язку від гостя до господаря і в зворотному напрямку.

Як вибрати аудиодомофон

Це питання виникає, коли потрібно поставити всю систему пропуску людей в будинок «з нуля», або замінити деякі елементи вже існуючої системи домофон. У першому випадку краще звернутися до фахівців, які допоможуть підібрати рішення для вашого об'єкта.

У другому випадку - дорога знову до фахівців. Вони врахують сумісність устаткування, його функціонал, і запропонують вам краще рішення.

Не відкладайте в довгу шухляду - вирішите питання з доступом, комфортом роботи з замком і безпеки в вашому під'їзді і квартирі зараз.

Приходьте, телефонуйте, вибирайте!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером