Який домофон вибрати для під'їзду?

Домофони для багатоквартирного будинку - великий набір обладнання систем контролю і управління доступом (СКУД - «класична» назва в середовищі ринку систем безпеки), який популярний сьогодні, і навряд чи втратить популярність найближчим часом.

Відразу відзначимо, що більш традиційні для багатоквартирних будинків аудіодомофони. Однак прогрес змушує дивитися вперед, і все частіше клієнти набувають і встановлюють відеодомофони і викличні панелі з вбудованими відеокамерами. На цьому не зупиняються, і відразу ж до відеодомофонії підключають додаткові камери для огляду дитячих прибудинкових майданчиків, паркомісць і т.п.

Ми будемо пропонувати встановлювати відеодомофони з таких причин:

  • подвійна ідентифікація (по голосу і відео);
  • відеодомофони маю важливі функції для поліпшення безпеки та комфорту експлуатаціі (опишемо далі);
  • вартість відеодомофонії під силу практично кожному.

Порядок вибору

В першу чергу оцінюємо, в якому районі знаходиться будинок, скільки в ньому мешканців, наскільки люди технічно «підковані». Пояснимо - чому.

Від стану криміногенної обстановки в районі, близькості відділення поліції, наявності огорожі прибудинкової території, вуличного освітлення, присутності розважальних закладів в окрузі залежить те, яку панель виклику краще поставити. Наприклад, для «складного» району ми пропонуємо панель:

  • з антивандальним захистом;
  • зі збільшеною дальністю інфрачервоного (ІК) підсвічування;
  • з вбудованою в панель камерою з хорошою розподільчою здатністю (наприклад, 2 Мп);
  • з інтегрованим зчитувачем електронних ключів або карт (що полегшує монтаж, обслуговування і ремонт панелі).

У другу чергу оцінюємо сумісність панелі і моделі відеодомофона, який буде встановлений в квартирі.

У третю чергу оцінюємо необхідність в функціоналі відеодомофона, встановленні додаткових пристроїв. Вам можуть ... Та що там можуть - обов'язково стануть в нагоді! Такі функції, як:

  1. підключення додаткових камер. Контролюйте дитячий майданчик під будинком, незнайомих людей біля огорожі, «хлопців» в капюшонах і в низько насунутих на ніс блайзерів та шляхи їх відходу, незнайомі автомобілі у дворі і т.п... Дуже зручно бачити гостя з іншого ракурсу, ніж в камері викличної панелі. Так можна переконатися, що за гостем не ховається ряд людей підозрілої зовнішності.
  2. запис в архів по детекції руху в кадрі. Перевіряйте, хто до вас приходив або просто тинявся біля дверей під час вашої відсутності!
  3. управління роботою відеодомофона зі смартфона. Доступні всі ті ж функції, що і в домофон. З такою можливістю ви можете сміливо відлучитися на деякий час, залишивши дітей відповідного віку одних. Дзвінок від відеопанелі прийде до вас на смартфон, і, якщо це людина, якій ви довіряєте дітей - можете її впустити.

На четвертому етапі розглядаємо вартість обладнання, яке підходить під задані вимоги, і установки. У нашому асортименті забезпечений вибір в рамках одного бюджету декількох моделей різних виробників. Дивіться інтернет-каталог.

Запропонуємо вам ще одне технічне рішення, яке показало свою ефективність в період пандемії коронавируса COVID-19. Виглядає ефектно, і користуватися легко! Йдеться про безконтактної «кнопці» виходу! Вона оснащена підсвічуванням, і навіть в повній темряві її чітко видно. Торкатися її не потрібно - вона реагує на тепло людської руки, після чого відкриває замок двері. Рекомендуємо!

За написання даного тексту виникло відчуття, що у нас є багатий досвід забезпечення безпеки в під'їзді, в квартирах, а так само організації комфорту користування відеодомофонами, що впору організовувати навчальні курси.

Але курси - це занадто глобально. Пропонуємо вам індивідуальні консультації. Просто наберіть наш телефонний номер!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером