Установка домофона: кілька важливих моментів

За визнанням наших клієнтів, при вивченні асортименту обладнання домофон вони приділяють час і вивченню питання, як встановити домофон. І це правильно - люди знають, що правильно і ефективно працююча система безпеки є не тільки набором пристроїв і кріпильних елементів, а й маса правил і лайфхаків її установки.

Багато покупців розглядають питання самостійної установки домофонів. Однак переважна більшість клієнтів розуміє, які труднощі можуть виникнути при інсталяції, яким обсягом спеціалізованих знань і практичних навичок потрібно володіти установнику, і замовляють монтаж у нас.

Давайте позначимо перелік важливих моментів, які виникають при монтажі аудіо- та відеодомофонів.

  1. Де встановити домофон. Перш за все в тому, де буде зручно їм користуватися - на стіні біля дверей. У коридорі так, щоб було видно екран з відвідувачем з кухні або кімнати. У кімнаті, де найчастіше перебувають члени сім'ї. Або в офісному приміщенні, де знаходиться «головний по офісу». Головне, щоб в цьому місці в контактній розетці компактно розміщувалися дроти живлення 220 В (блоки живлення з потрібним рівнем напруги вже вбудовані в корпуси домофонів), дроти контактів панелі виклику. Якщо ви оснащуєте свої домофони додатковими кабелями відеоспостереження, бажано, щоб вони так само непомітно були підведені до пристрою. Така ж ситуація з контактами датчиків IoT (системи «Розумний будинок», датчиками протікання води і т.п.).
  2. До домофону можуть підключатися бездротові камери. Значить слід передбачити мережевий комутатор або світч, який буде роздавати інтернет для всіх пристроїв домофонії. Домофон з підключенням до Інтернету може управлятися за допомогою програми на смартфоні. Наприклад, мережеві відеодомофони ARNY AVD-1060 2Mp WiFi підключаються до додатка uCareHome. Слід «запастися» мережевими настройками для додатка, для додаткових камер відеоспостереження. Останні так само необхідно попередньо готувати для роботи в мережі, щоб до переліку налаштувань відеодомофона внести мережевий протокол, логін і пароль для підключення камери.
  3. Перед установкою домофона потрібно запастися інструментом. І якщо викрутка з ножем знайдеться в кожному будинку, то потужний перфоратор з буром по бетону доведеться пошукати або придбати.
  4. Потрібно врахувати, в криміногенно-спокійному або не дуже районі розташовується ваш будинок/офіс. У більшості випадків варто встановлювати антивандальную панель виклику. Це злегка стримає амбіції вандалів в окрузі.
  5. Ваш домофон буде з часом потребувати оновлення налаштувань або ремонті. Варто заздалегідь дізнатися, чи укладений договір у ОСББ (якщо ви живете в багатоквартирному будинку) з будь-якою компанією на обслуговування домофонії чи ні. Якщо у вас індивідуальний будинок, або офіс, то варто поцікавитися, яка компанія в районі найбільш якісно і в строк виконає всі роботи. У Києві ми готові відповісти на ваш виклик у будь-якому районі міста.

Зауважимо, що скільки коштує встановити домофон, залежить ще від ряду факторів. Який домофон, скільки додаткових відеокамер потрібно підключити - це тільки частина чинників, які можуть вплинути на вартість робіт по установці.

Ми знаємо, що у вас ще є питання, які не висвітлені у цьому матеріалі. Звикли не відкладати на потім? Ми теж! Телефонуйте 044 490 71 11!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером