Які функції виконує відеодомофон?

Цікавий діалог виникає з клієнтами нашої компанії, які приділили увагу характеристикам і функцій сучасних відеодомофонів. Люди вивчають до самої останньої літери описи цих пристроїв, але в спілкуванні з'ясовується, що рідко хто розуміє, як використовувати всі їх шикарні можливості!

У підсумку, хоч би який купив клієнт відеодомофон, все закінчується пострілом з гармати по горобцях - пристрій використовується тільки для аудіо та візуального контролю відвідувача, і відкриття дверей. Приділимо пару хвилин тексту, щоб визначити, які функції відеодомофона знадобляться вам у житті. Ви можете скористатися ними раз на рік, не пам'ятати точно, як їх налаштувати, але результат їх роботи може врятувати життя.

На відміну від аудіодомофонної системи, відеодомофони передаютьлюдям, що знаходяться в приміщенні, два види інформації про гостя - візуальну і звукову. Складно сказати, у скільки разів це підвищує безпеку тих, хто в домі. Що краще - домофон або відеодомофон, стає зрозуміло з того, що за допомогою візуального контролю ви можете бачити, що за спиною гостя не ховаються кримінальні особистості. Це покаже або камера на панелі, або додаткова відеокамера, яку ви можете розмістити в будь-якому місці в під'їзді або на ділянці.

Короткий систематизований перелік функцій відеодомофона виглядає так:

  • прийом голосового і відео виклику від візитера;
  • передача голосу господаря помешкання візитерові;
  • дистанційне відкриття замка вхідних дверей;
  • підключення додаткових відеокамер (аналогових, IP, дротових і бездротових) до домофону і контроль обстановки в їх «кадрі» в режимі онлайн, при автоматичному і ручному запису;
  • детекція руху в кадрі і запис цього моменту;
  • підключення і відпрацювання сигналів від датчиків охоронно-пожежної сигналізації, протікання води і т.п. (в відеодомофонах присутні спеціальні контакти для їх комутації);
  • збереження великого обсягу записів про відвідування будинку/квартири/офісу;
  • сервісні функції - віджет погоди, внесення власних мелодій виклику, фоторамки;
  • підключення до інтернету і можливість налаштовувати і управляти роботою відеодомофона з будь-якої точки світу;
  • робота відеодомофона з додатками для смартфонів і т.д.

У багатьох покупців наших пристроїв популярний питання, як працює відеодомофон, який підключається до інтернету. Відповідь - він працює точно так само, як і будь-який інший «девайс», що не підключений в онлайн. Тобто виконує всі ті ж функції, що і офлайнова модель. Тільки цим відеодомофоном можна користуватися в будь-якому куточку земної кулі. Наприклад, ви знаходитесь на відпочинку далеко за межами України, але завжди зможете відкрити двері родичам, приїхали погостювати. Навіть не потрібно їм передавати ключі!

Про повноту переліку функцій, закладених виробником в пристрій, можна оцінити по тому, скільки коштує відеодомофон.
Один цікавий момент - якщо ви все ще думаєте, що аудиодомофон є найдешевшим рішенням для організації контролю доступу в приміщення, ви помиляєтеся. Те, що аудиодомофон - не найкраще рішення, ви вже здогадалися, вірно? Не дарма ж кілька разів переглянули перелік функціоналу відеодомофона? Відзначимо, що базові моделі останнього за ціною на практиці можна вже порівняти з аудіодомофоном.

Залишається з'ясувати, який краще купити відеореєстратор. Ви можете вивчити уздовж і поперек функціонал і вартість існуючих на ринку пристроїв, але не отримати відповідь на своє питання.

Зробіть просто - наберіть 044 490 7111!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером