Підключення трубки домофона в разі заміни або поломки

Відмова в роботі домофонної системи — випадок рідкісний, і його складно віднести до розряду важких. Особливо якщо це стосується аудіодомофонних систем. Про їх несправності і про методи відновлення їх роботи ми розповімо далі.

Оскільки мова йде конкретно про трубку домофону, можна здогадатися, що ми будемо говорити не про відеодомофонні системі. У них замість трубки застосовується в якості основного блоку корпус домофона з відеоекраном в 7, 10 дюймів. Тоді що таке абонентська трубка? — запитаєте ви. Це пристрій аудіодомофонної системи, зовні схожий на телефонну трубку, який містить динамік і мікрофон для переговорів з відвідувачем, кнопку дистанційного відкриття електрозамку, і в деяких моделях — повзунок регулювання гучності дзвінка і переговорів. Розташовується звичайно біля дверей (у будинку або квартирі) або на столі офіс-менеджера (в офісі).

Причини виходу з ладу

Ці пристрої вкрай рідко виходять з ладу. Однак такі случи все-таки відбуваються. Перерахуємо, які бувають причини несправності квартирних трубок. Ось їх перелік:

  • погана чутність, відсутність або безперервність сигналу виклику навіть при знятті трубки;
  • механічне пошкодження корпусу і внутрішніх елементів пристрою;
  • «вигорання» електричних елементів;
  • вихід з ладу механічних кнопок.

Відзначимо, що діагностування несправності і оцінку можливості відновлення працездатності домофонної трубки варто довірити фахівцям. Буває так, що власник підозрює вихід з ладу динаміка пристрою, а насправді причина в тому, що хулігани обрізали дроти зв'язку з викличної панеллю.

Як замінити трубку домофона

Насправді процес заміни дуже простий, з ним впорається навіть не фахівець. Ви можете витратити всього пару хвилин на прочитання інструкції до пристрою і легко замінити його. Однак якщо є деякі складності (наприклад, немає бажання «возитися» з проводами і схемами), варто довіритися досвідченим людям.

Відповідь на те, як замінити трубку домофона, полягає у виконанні наступного переліку дій:

  • вибір і покупка нової трубки;
  • монтаж її кріплення на місці старого (якщо ви вибрали новішу модель);
  • підключення до клем на кріпленні пари проводів.

Відзначимо, що після вибору пристрою на заміну ви цілком можете придбати іншу, більш цікаву для вас модель трубки. Можливо, навіть іншого виробника. В цьому випадку необхідно проконсультуватися у продавця на предмет того, чи підходить вибраний пристрій до панелі виклику на дверях в під'їзд. При необхідності — придбайте перехідник.

Де купити домофонну трубку

Ми пропонуємо достатній асортимент цих пристроїв. Консультацію можна отримати вже зараз — телефонуйте 044 490 711!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером