Де можна встановити домофон

Сучасні домофонні системи давно перестали бути просто переговорним пристроєм і електрозамком, який управляється дистанційно. Вирішальними критеріями, чому варто підключити домофон, вже стають інші можливості і технічні характеристики цих систем контролю і управління доступом (СКУД).

На ринку присутні моделі домофонів, які розрізняються за рядом ознак. Ось їх перелік:

  • аудіо- та відеодомофони;
  • аналогові і цифрові моделі (в основному відеодомофони);
  • моделі з можливістю інтеграції обладнання та пристроїв систем іншого типу (відеоспостереження, виконавчих пристроїв, датчиків охоронно-пожежної сигналізації і т.п.);
  • моделі з вбудованою відеоаналітікі.

Так, це досить умовна класифікація. Однак її знання дозволяє швидко відповісти на питання - який і де необхідно встановити домофон. Основні об'єкти для застосування домофон, це:

  • приватні, багатоквартирні будинки;
  • школи, дитячі садки, лікарні;
  • офіси комерційних компаній;
  • певні побутові споруди;
  • приміщення державних органів влади з високими вимогами до рівня доступу (суди, приймачі СІЗО і т.д.).

Знаючи специфіку об'єкта, можна визначитися з тим, як вибрати домофон.

Рекомендації до вибору домофон в залежності від об'єкта

Як не дивно, але ці рекомендації досить прості. Наприклад, підключення домофонів у багатоквартирних будинках вимагає від цих пристроїв можливості роботи панелі виклику з великою кількістю абонентів. Сьогодні за вартістю обладнання таких систем для багатоповерхівок підходять аудіодомофони. Хоча ми вже спостерігаємо зростання інтересу до цифрових (IP) пристроїв. У найближчі кілька років ціни на аналогові пристрої та відеодомофони зрівняються, і їх різниця перестане бути критичною для користувачів.

Підключення в заміських будинках систем СКУД вже зараз відбувається із застосуванням відеодомофонів. Причому популярність мережевих систем починає випереджати інтерес до аналогових за рахунок можливості підключення мережевих камер відеоспостереження з розширеними можливостями.

Підключення домофонів в школах і дитячих садах теж вже вимагає відходу від стандартів аналогового відеоспостереження і переходу до smart-домофонії, тобто до пристроїв з багатим набором вбудованої відеоаналітики (визначення особи в кадрі, снування без діла людей в районі дверей, детекция руху і ін.). Такі системи показали свою ефективність в боротьбі з буллінгом, присутністю сторонніх осіб на території, актами вандалізму і т.д.

Де купити домофон

Придбання кращої для вашого об'єкта моделі сьогодні не представляє складності. На ринку працює багато постачальників і інсталяторів цих пристроїв. Важлива можливість отримати професійну консультацію і зрозумілі відповіді на питання, чи не так? Телефонуйте зараз — 044 490 7111!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером