Трубка для домофона: як підібрати

Домофонна система в багатьох статтях позиціонується як система безпеки. Дійсно, це система пасивної безпеки, яка призначена для ідентифікації користувача. Традиційно вона складається з панелі, зчитувача, домофона, кнопки виходу. Домофони є двох видів:
  • аудіодомофони;
  • відеодомофони.

Питання про те, чи потрібна домофонна трубка у вашій квартирі або в офісі - риторичне. Звичайно потрібна! Тому що цей пристрій служить для безпечного визначення мети візиту гостя і ідентифікації знайомого відвідувача або члена сім'ї, працівника вашого офісу.

Відстань безпеки - це відстань між дверима в ваш будинок або офіс, і дверима в під'їзд, в адміністративну будівлю, на промислову територію і т.п. До того ж трубка - пристрій комфорту, який дає можливість не бігати по поверхах до дверей в під'їзд, наприклад.

Як працює домофонна трубка

Принцип роботи пристрою дуже простий. Домофонна система складається з декількох основних частин:

  • панель виклику;
  • переговорна трубка;
  • електрозамок.

Після отримання виклику від відвідувача потрібно підняти переговорну трубку і з'ясувати особу візитера і мету його приходу. Після чого приймається рішення про відкриття двері гостю або відмову відкрити двері. У першому випадку на трубці натискається кнопка відкриття електрозамку.

Як підключається домофонна трубка

У підключенні трубки немає ніяких складнощів. Досвідчені монтажники зможуть це зробити за кілька хвилин. Самостійна установка займе трохи більше часу. Попередньо потрібно знати деякі умови:

  • марку і виробника панелі виклику;
  • цифрова чи аналогова домофонна система;
  • кількість абонентів (в приватному або багатоквартирному будинку буде працювати трубка).

Очевидно, в залежності від кожного такого умови буде задіяна і схема підключення.

Відзначимо, якщо ви купуєте переговорну трубку тієї ж марки, що і панель виклику, вам не доведеться шукати будь-які додаткові пристрої типу перехідників.

Як вибрати трубку для домофона

Трубку вибирають в декількох випадках:

  • для установки домофонної системи на об'єкті в перший раз;
  • для заміни трубки, яка вийшла з ладу.

У першому випадку можна зробити вибір за рекомендацією продавця, установника, знайомих «з досвідом». У цьому випадку основним критерієм буде бюджет на покупку. І, звичайно ж, технічні можливості пристрою (регулювання гучності, максимальний рівень звуку, світлова сигналізація виклику і т.п.).

У другому випадку можна брати таку ж трубку, як і була раніше - того ж виробника і тієї ж моделі. Або скористатися порадою продавця і взяти більш сучасну модель. Можна вивчити технічні параметри декількох пристроїв і зробити вибір, орієнтуючись на ціну, дизайн і функціональність трубки. Головне, щоб вона могла сполучатися з панеллю виклику.

У будь-якому випадку, коли у вас постане питання, трубку для домофона як підібрати, ми готові відповісти на нього.
Звертайтеся!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером