Охоронні системи для будинків і котеджів: види і їх характеристики

Заміська нерухомість - для когось це повсякденність, а для когось це мрія і плани. Які і реалізуються. Зрозуміло, що перший етап стосується планування приміщень, вхідної групи, телекомунікації, але поруч і наступний етап. На якому постає питання - які є охоронні системи і яку з них вибрати для будинку або котеджу.

Тут можна перерахувати відразу весь перелік існуючих рішень для захисту вашого будинку, проте не всі вони можуть бути ефективними для вашого випадку. Все залежить від того, якого роду небезпеки для вашого регіону, типу селища, поверховості будинку і т.п. характерні. Знання їх переліку багато в чому визначить, охоронні системи як вибрати.

Отже, загрози, від яких потрібно захищати заміське житло:

  • незаконне проникнення в приміщення з подальшими крадіжками, грабежами;
  • псування майна, в тому числі і будівлі;
  • обставини побутового характеру (витік газу, води);
  • обставини непереборної сили (повінь, схід лавини і ін.).

Системи безпеки актуальні для перших трьох пунктів, боротьба з природними катаклізмами - дещо з іншої теми.

Тепер розглянемо, які присутні на ринку охоронні системи і як вони захищають ваш будинок.

Домофон

Недорогий ефективний засіб забезпечення безпеки житла і мешканців. Складається з домофона, панелі, зчитувача (можливо інтегрованого в панель), електромеханічного або електромагнітного замка. Ми рекомендуємо звернути увагу саме на відеодомофони. Причини наступні:

  • легко ідентифікувати гостя (через його голос та зображення);
  • можна підключати додаткове обладнання на ваш вибір - додаткові панелі виклику, камери відеоспостереження, виконавчі пристрої (аудіо- і светосігналізацію, ревуни і т.п.);
  • відеодомофон покаже, хто приходив в гості або просто ходив біля будинку під час вашої відсутності;
  • відеодомофон може працювати через додаток на смартфоні, тому можете сміливо залишати вдома дітей і відкривати двері тому, кому довіряєте, навіть якщо ви поїхали;
  • переглянути на смартфоні в режимі реального часу ситуацію перед будинком можна і без виклику, просто скориставшись функцією моніторингу;
  • вартість навіть флагманських моделей цілком під силу бюджету сім'ї.

Як працюють охоронні системи, такі, як відеодомофонні: гість натискає на відеопанелі кнопку виклику, після чого господар бачить його зображення на екрані домофону. Господар може натиснути кнопку відповіді і поспілкуватися з візитером, може відразу натиснути кнопку відкриття замку, або проігнорувати виклик.

Для перегляду історії подій і візитів, які потрапили в об'єктив камери, необхідно попередньо налаштувати відеодомофон.

Охоронно-пожежна сигналізація

«Серце» цієї системи - централь. До неї підключаються датчики, які повідомляють їй про розбитті скла, виявлення руху, відкриття дверей, виникнення диму або вогню і т.д. Централь відповідає за обробку інформації, що надходить, подачу тривожного сигналу на смартфон власника будинку і/або на централізований пульт охоронного або пожежного спостереження.

Після виходу з дому всіх мешканців централь «ставить» приміщення під охорону. Будь-яка спроба проникнення в будинок під час вашої відсутності буде зафіксована, відбудеться подача тривожного сигналу.

Відеоспостереження

Розвинена система візуального контролю заміської нерухомості, в тому числі і віддаленого. Спостерігати за будинком можна з офісу на комп'ютері, або через додаток на смартфоні.

Відеоспостереження, як охоронна система з чого складається? - з відеокамер, відеореєстратора. Хоча сучасні камери мають можливість записувати відеосигнал на вбудовану в них карту пам'яті або на хмарний сервіс зберігання інформації.

До характеристик відеоспостереження можна віднести відмінну масштабованість, можливість інтеграції з іншими системами безпеки, хорошу «гнучкість» налаштувань під будь-які завдання.

До речі, останнім часом на ринку з'являється все більше відеокамер з вбудованою відеоаналітикою (контроль перетину ліній, детекция і розпізнавання облич і т.п.), що дозволяє будувати систему відеоспостереження без відеореєстратора. Це суттєво економить бюджет.

В рамках однієї статті немає сенсу викладати повну інформацію про можливості та характеристиках існуючих охоронних систем. Її важко усвідомити водночас. Тому ми пропонуємо поспілкуватися з приводу питань, що цікавлять вас, по телефону - буде швидко, зрозуміло, і без роботів-автовідповідачів. Телефонуйте!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером