Охоронні системи для офісів

Традиційно офіси перебувають під наглядом охоронно-пожежної сигналізації (ОПС), системи відеоспостереження та системи контролю та управління доступом (СКУД). Так, застосування цих систем в комплексі - практично ідеальний захист. Один тільки мінус - кримінальний світ знайомий з цими системами, і є дуже великий шанс, що їх можуть зламати.

Офіс - це об'єкт, який просто зобов'язаний бути «прикритий» будь-якою системою безпеки. У ньому майже завжди знаходяться:

  • люди;

  • документація (договори, бухгалтерська і виробнича, що становить комерційну таємницю);

  • комп'ютери і т.д.

Ми перерахували основні цінності, які традиційно перебувають під наглядом охоронно-пожежної сигналізації (ОПС), системи відеоспостереження та системи контролю та управління доступом (СКУД). Так, застосування цих систем в комплексі - практично ідеальний захист. Один тільки мінус - кримінальний світ знайомий з цими системами, і є дуже великий шанс, що їх можуть зламати.

Ми вважаємо, що ці класичні системи потрібно встановлювати для забезпечення безпеки офісу. Більш того, в цей список повинні потрапити і системи комп'ютерної безпеки, в тому числі і каналів передачі даних. Інакше будь-який бажаючий, примостившись зі своїм ноутбуком за стінкою вашого офісу, може зламати ваш WiFi і отримати доступ до будь-якого комп'ютера компанії.

Кращий спосіб захисту - комплексна реалізація класичних і незвичних для зловмисників систем безпеки. До останніх відносяться IP відеодомофони (як частина СКУД), які вже сьогодні об'єднують в собі кращі функції СКУД, ОПС, відеоспостереження ...

Мережевий відеодомофон як охоронна система для офісів

Щоб не бути голослівними, візьмемо для прикладу нинішній флагман - IP відеодомофон ARNY AVD-1060 2 MPX WiFi, викличну відеопанель ARNY AVD-NG230 2MPX, будь-які зчитувач інформації з ключів доступу і електрозамок.

Які характеристики цієї домофонної системи дозволяють її вважати повноцінною системою безпеки офісу?

Перш за все, це звичайно ж контроль і управління доступом відвідувачів. Мережевий відеодомофон цієї моделі не тільки надає другий канал ідентифікації користувача (аудіо + відео), а й за рахунок підключення 3-х додаткових відеокамер - відео обстановки біля офісу з різних точок «зору». Камери, до речі, можуть бути і бездротовими. Це дозволяє робити на базі домофона мобільну систему відеоспостереження.

Відзначимо, що в ARNY AVD-1060 2MPX WiFi є функція детекції руху на всіх 4-х відеоканалів, запис за подією в кадрі (не пройдуть непоміченими підозрілі особи, які «гуляють» біля офісу). Це вже ознаки системи відеоспостереження з вбудованою відеоаналітикою!

У ARNY AVD-1060 2MPX WiFi є два контакти для підключення тривожних датчиків. Ви можете підключити будь-які з датчиків ОПС - розбиття вікон, відкриття дверей і т.п.

Цей відеодомофон працює і через додаток uCareHome на смартфоні. Можливо налаштувати додаток так, щоб інформація про тривожному подію приходила push-повідомленням на ваш мобільник.

Як організувати охоронну відеодомофонами систему

Після вашого звернення до Київської асоціації домофонних компаній (КАДК) буде проведена оцінка кількості обладнання для організації системи безпеки вашого офісу цього виду, проведена калькуляція цін і вартості робіт. Потім - установка, налаштування і запуск в роботу вашої відеодомофонної системи.

Звичайно ж, КАДК здійснить і сервісну підтримку встановлених пристроїв.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером