Особливості відеодомофонів: як вибрати найкращий

Практика спілкування з клієнтами нас переконує, що вибір системи безпеки і подальше її придбання, установка і запуск в роботу - це не тільки ретельне вивчення об'єкта, на якому вона буде працювати, вивчення технічних характеристик обладнання, а й радість.

Радість в момент прийняття рішення про придбання саме такої конфігурації системи, придбання, отримання на руки цих акуратних коробочок з «залізяччям». Радість, коли «ура, все запрацювало!». Не будемо переривати цю традицію, і розповімо, який відеодомофон краще купити, щоб доставити ще більше позитивних емоцій!

Відразу відзначимо, що не будемо розглядати зараз аудіодомофони. Вони всім давно знайомі, це обладнання, яке працює тільки в режимі real-time. Немає ніяких додаткових функцій.

Інша справа - відеодомофони.

Як вибрати хороший відеодомофон

Найбільш правильним вибором буде той, який в повній мірі буде відповідати вашим вимогам. Тому перед тим, як почати перегортати сотню сторінок інтернет-магазинів з відеодомофонами, пройдіться «неозброєним домофоном» поглядом по своєму об'єкту з боку гостя і господаря. Якщо ваш об'єкт установки цієї системи безпеки і комфорту - квартира - то вашим вибором може бути відеодомофон з підключенням однієї викличної відеопанелі і трьома додатковими камерами. Така модель, наприклад - ARNY AVD-1060 2MPX WiFi.

Якщо стоїть питання, який відеодомофон краще вибрати для приватного будинку, то підійде той же ARNY AVD-1060 2MPX WiFi, тільки замість однієї додаткової відеокамери поставити другу викличну відеопанель. Припускаємо випадок, що у вас заміська нерухомість з парадним входом і заднім. Або ззаду будинку - непримітна така хвіртка, через яку ходять тільки рідні або сусіди, працівники сервісних служб.

Не будемо розписувати складові відеодомофонної системи, але кілька важливих моментів відзначимо:

  • відеодомофон працює в парі з викличною відеопанеллю, і в цій систем розподільна здатність камери в 2 Мп вже не рідкість;
  • екран пристрою в 10 "вже «маст хев», тим більше що він не набагато дорожче 7" монітора;
  • відеодомофони можуть управлятися за допомогою додатку на смартфоні;
  • відеодомофон може записувати всіх, хто потрапляв в кадр відеокамер під час вашої відсутності;
  • ви можете змінювати на свій розсуд гучність і тон дзвінка, записувати повідомлення на автовідповідач;
  • до відеодомофону можна підключати датчики руху і інші, налаштовувати реакцію на їх спрацювання;
  • IP відеодомофони мають можливість підключення необмеженої кількості мережевого обладнання;
  • відеоомофон забезпечує відмінний комфорт в будинку - немає необхідності підходити до пристрою щоб розглянути гостя, досить підключити телевізор і приймати рішення про відкриття двері, сидячи на дивані в кімнаті.

До особливостей відеодомофонів можна віднести і відсутність механічних клавіш управління. В основному виробник застосовує сенсорні клавіші, а вони мають набагато більший робочий ресурс і дизайн красивіше.

Залишається питання, який відеодомофон краще для квартири. Є такий варіант відповіді: для квартири знадобиться мережевий відеодомофон (з WiFi модулем або IP) з можливістю бездротового підключення відеокамер. Чому? Тому що ви можете навіть на тимчасовій основі ставити свої бездротові камери в під'їзді для оцінки обстановки з іншого ракурсу. Хоч на балконі, для контролю дитячого майданчика або вашого автомобіля, що припаркований у дворі.

Втім, все індивідуально. Тому - телефонуйте, уточнюйте, придбайте, замовляйте установку відеодомофону!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером