Аудіодомофони і відеодомофони - відмінності, плюси і мінуси

Домофонні системи все більше вирішують завдання не тільки комфортного управління доступом в багатоквартирний або приватний будинок, але і забезпечення безпеки. Так-так, ще в найперших описах домофонів їх позиціонували як системи безпеки. Але це стосувалося лише їх функцій віддаленого відкриття дверей. Сучасний домофон дозволяє забезпечити більш серйозний рівень безпеки. В описі того, для чого потрібен відеодомофон, розповімо про це.

Впевнені, що ви вже знайомі зі схемою домофонної системи:

 • панель виклику;
 • зчитувач;
 • електрозамок;
 • домофон (центральний блок системи, встановлюється всередині приміщення).

Чим відеодомофон відрізняється від аудіодомофона

Це питання виникає у 4-х з 5 покупців домофонних систем. Аудиодомофон виконує лише кілька найпростіших функцій:

 • прийняття сигналу виклику гостя;
 • забезпечення діалогу з метою ідентифікації гостя, або просто передача інформації;
 • дистанційне відкриття дверей.

Так, аудиодомофон актуальний для багатоквартирних будинків, користуватися ним можуть навіть слабо розбираються в технологіях люди похилого віку.

Аудиодомофон як вибрати? Легко! Визначаємося з якістю, маркою, вартістю, зовнішнім виглядом моделі - і вибір готовий! Так, є деякі технічні відмінності між моделями, про них розкажуть консультанти.

Домофони володіють розширеними можливостями, які і відповідають за «розширену» безпеку:

 • через вбудовану в панель виклику відеокамеру можна бачити візитера. Наприклад, відеодомофон Commax CDV 70UX оснащений 7-дюймовим дисплеєм високої чіткості зображення. Так що з таким пристроєм навіть перемовлятися з гостем не потрібно - видно хто прийшов;
 • до відеодомофону можна підключати додаткові відеокамери і візуально контролювати в будь-який момент прибудинкову територію, місце паркування свого автомобіля, дитячий майданчик і т.д. ;
 • відеодомофон веде запис при попаданні в кадр людей (працює датчик руху);
 • відеодомофон може транслювати відео і голос гостя на один або кілька смартфонів одночасно, управління доступом відбувається з них же;
 • відео та звук зберігаються на вбудованих картах пам'яті. Той же Commax CDV 70UX підтримує роботу SD карти на 8 Гб, а це - 500 фото і 500 хвилин відео!

Який відеодомофон вибрати

 1. Для початку треба визначитися з умовами, в яких буде працювати пристрій. Скільки буде абонентів, наприклад, не має значення для IP-відеодомофонів. Про них ви можете почитати в матеріалі “IP-домофонія. Лише нове та передове у домофонної індустрії”.
 2. Оцінити роздільну здатність камери на панелі і дисплея на пристрої. Кольоровий або ч/б дисплей. Ви повинні мати можливість бачити чітке зображення гостя або обстановки в районі двері.
 3. Чи потрібна модель із спікерфоном або досить пристрою з трубкою.
 4. Визначте кількість викличних панелей. Актуально, якщо у вас кілька входів / виходів;
 5. Порівняйте кілька моделей відеодомофонів.
 6. Оцініть умови гарантійної і післягарантійної підтримки, ремонту;
 7. Оцініть вартість пристрою.

Друзі, виходить, що ми описали лише відмінності і плюси відеодомофонів. Хоча в заголовку обіцяли і про мінуси ... Ну які можуть бути мінуса, якщо кожна модель з усієї кількості цих пристроїв ефективна для свого завдання?! Просто визначайтеся з ТЗ, і вибирайте свій відеодомофон!

Корисно отримати більш детальну консультацію у наших експертів. Телефонуйте!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером