Порівняння аудіодомофонних переговорних трубок SMART-U, УКП-7 і УКП-12

Аудіодомофонні переговорні трубки сьогодні не поступаються відеодомофонам. Вони залишаються популярними в багатоквартирних будинках через недорогу вартість пристрою і установки, недорогу панель виклику і простоту підключення великої кількості абонентів.

Дуже часто клієнти запитують, чому при відносній ідентичності, трубки мають різну вартість. Ми вирішили провести порівняння цих пристроїв, показати, в чому вони однакові і чим відрізняються.

Застосовність

Найголовніше завдання цих пристроїв - дати можливість ідентифікувати відвідувача по голосу, оцінити важливість його повідомлення і цілі приходу, після чого дистанційно відкрити електромагнітний замок або електромеханічну засувку.
Аудіотрубки недорогі, ніж та виграють у відеодомофонів. Програють вони в іншому, але це тема іншої статті.

Де застосовуються аудіодомофони SMART-U, УКП-7 і УКП-12:

  • багатоквартирні будинки;
  • приватні будинки;
  • приміщення офісів, сервісних центрів;
  • в інших місцях, після консультації з фахівцями.

SMART-U, УКП-7 і УКП-12 працюють з панелями виклику практично будь-яких виробників. Перед придбанням аудіодомофона для заміни в будинку, де вже встановлена або обрана модель панелі, рекомендуємо попередньо уточнити, як буде організовано підключення.

Конструкція

Повна назва пристроїв Cyfral SMART-U, Vizit УКП-7 і Vizit УКП-12. Перші виробляються в Польщі, другі - в Росії.

Моделі аудіотрубок, які ми порівнюємо, підключаються до координатно-матричним панелей виклику. Такий спосіб підключення не такий простий, як в IP-домофон. Тут адресація виконана апаратним шляхом, тобто організовано підключення проводів з квартири до контролера панелі. В IP (на базі комп'ютерної мережі) домофон адресація зроблена програмним шляхом.

У обох моделей механічні кнопки підняття трубки і відкриття замку. У УКП-7, УКП-12 позиційні перемикачі налаштування звуку виклику і розмови. Повністю звук виклику не вимикається, просто робиться тихим. У SMART-U звук буде вимкнено повністю.

У пристроях реалізована можливість двостороннього зв’язку, коли говорити і чути один одного можуть обидва абонента одночасно.

Важливі відмінності:

  • у виготовленні трубок застосований пластик з різними характеристиками. У SMART-U він м'якше, у УКП-7 - більш жорсткий (менше схильний до подряпин при падінні), глянсова поверхня;
  • моделі відрізняються розмірами;
  • у УКП-12 органи управління знаходяться на базі;
  • УКП-7 і УКП-12 випускається в кольорі металік і білому;
  • SMART-U випускаються у великій кількості колірних рішень - чорний, білий (найпопулярніший), сірий, червоний, біло-сірий, червоно-сірий;
  • у SMART-U присутній кнопка вимикання звуку на випадок, якщо ви не бажаєте, щоб вас турбували гості.

Висновки

І SMART-U, і УКП-7 мають свої відмінні риси і вартість.

SMART-U є лідером продажів завдяки опції повного виключення звуку виклику.

Консультації та продаж - 044 490 71 11.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером