Термомодернізація - або як заміна вхідних дверей скоротить тепловтрати

Якщо театр починається з вішалки, то будинок - з парадних дверей. Витончені, разом з тим надійні, такі що вписуються в екстер'єр будівлі двері сприймаються сигналом про те, хто ті люди, які за нею живуть. Це як приїхати на бал - охайний під'їзд повідомляє, що в залі ви зустрінетеся дійсно з вершками суспільства. Але буває так, що двері «підводять». Як зрозуміти, що пора міняти вхідні двері?

Причини виходу з ладу

Конструкція вхідних дверей дуже надійна, дозволяє експлуатувати їх тривалий час. Як і будь-який інший механічний пристрій з рухомими деталями, вона вимагає періодичного огляду та обслуговування. Найбільш «вузькі» вузли в цьому відношенні:

  • петлі;
  • місця кріплення доводчиків;
  • кріплення замку;
  • внутрішні термоізоляційні панелі;
  • очаги іржі.

Петлі несуть основну динамічну навантаження, весь час служби двері в них потрапляють краплі дощу, сніг, утворюється роса. Сигнал про необхідність як мінімум змастити петлі, як максимум приварити нові петлі - неприємний скрип, «заїдання» при відкритті, або повне відділення від полотна двері.

Місця кріплення доводчиків зазвичай мало страждають. Хіба якщо двері залишають надовго у відкритому стані і не знімають доводчик. Тоді його механізм починає барахлити, і при «заїдання» двері закривають насильно. Кріплення може відпасти.

Місце кріплення замку або його відповідної частини. На двері зазвичай встановлюють електромеханічний або електромагнітний замок, на одвірку - його відповідну частину. Дуже рідко можна зустріти варіант, коли пристрої поставлені навпаки - мабуть в силу реалізації якоїсь незрозумілої секретності ... Спочатку, поки мешканці звикнуть користуватися електронними ключами або картками двері «рвуть», намагаючись відкрити. Якщо метал полотна тонкий, можуть вирвати болти кріплення. Але зазвичай місця отворів під кріплення «просаджуваються», змушуя трохи децентралізуватися замок. Вірніше, клямку від її відповідної частини в косяку. Двері в цьому випадку не блокуються. Ще одна біда - ослаблення відповідної пластини (електромагнітні замки). Як часто ви бачите її в розбовтаному стані? Це створює при закритті двері зайвий шум.

Дуже важлива ознака виходу з ладу - поломка або відсутність термоізоляційної панелі. Двері виконують в цьому випадку тільки половину функцій - не пропускати сторонніх в парадне. А як же теплова ізоляція? Втрати тепла такі, що всі власники квартир дивуються. коли приходять рахунки за тепло.

Як поміняти внутрішню панель на вхідних дверях? Цей ремонт дверей ми рекомендуємо замовити у нас. чому:

  • в багатоквартирному будинку, як не дивно, часто відсутні мешканці з необхідною кваліфікацією для самостійного ремонту;
  • ви уникнете втрати часу на заміри, з'ясування стану цілісності двері;
  • не загубите час на пошук матеріалу для формування панелі, замовлення, поїздки за нею і т.п .;
  • при замовленні в Київській асоціації домофонних компаній ремонт дверей буде виконаний в найкоротший терміни.

Кардинальне вирішення термомодернізації вхідної групи

Зауважимо, що перераховані вище в комплексі, так і по одному кожна з неполадок призводить до необхідності заміни дверей.

До заміни призводить і застаріла конструкція, ненадійне полотно двері. У свій час «писком моди» була установка металопластикових дверей. Незахищені від вандалів, квартирних злодіїв, які бажають справити нужду в під'їзді, та й просто непрошених гостей ці двері швидко виходять з ладу.

Ми пропонуємо замінити їх на сучасні вандалостійкі (та й просто стійкі до більшості «людських чинників») металеві. Скільки часу займає заміна вхідних дверей? При замовленні у Київській асоціації домофонних компаній час піде тільки на завмер, виготовлення та встановлення. Орієнтовно - день-два. У будь-якому випадку фахівець асоціації попередить вас про час виконання робіт, а монтажник встановить двері без будь-якої невмотивованої затримки.

Звертайтеся!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером