Установка домофона на поверсі в багатоквартирному будинку

Якщо ви господар або господиня квартири в багатоповерховому будинку, напевно бачили у сусідів панель виклику домофона на загальній двері в тамбур.

А якщо дружні з сусідами або ходили в гості до мешканців, то бачили і екрани внутрішніх блоків домофон в квартирах. І тут же виникає питання - для чого потрібен домофон на поверсі?

Для відповіді на це питання ми розглянемо, які і де встановлюють системи домофон.

Види домофонних систем

Тут все дуже просто - є два види домофонів - аудіодомофони і відеодомофони. Конструктивно така система виглядає так:

  • панель виклику (аудіо або відео);
  • внутрішній блок (аудіо- або відеодомофон);
  • електрозамок (електромагнітний, електромеханічний замикаючий елемент системи).

Відеомофон більш сучасна система, вона володіє двома каналами ідентифікації користувача, а не одним, як аудиодомофон. До цього додається багатий сервіс підключення додаткових камер і панелей виклику, збереження відеоінформації в архів, фото і відео в момент виклику, управління через смартфон і т.д.

Немає ніяких складнощів у відповіді на питання, як встановити домофон. Це можна зробити або самостійно, або за допомогою нашого майстра. Процедура недорога, не займає багато часу.

Де встановлюють домофон

Є два варіанти інсталяції:

  • установка домофона на двері в під'їзд;
  • установка домофона на поверсі.

Різниця в наступному. Домофон на дверях в під'їзд - це спільне рішення для всіх мешканців. Кожен має доступ, кожен платить абонплату, всі мешканці мають більш-менш однакові внутрішні блоки. Система централізовано обслуговується фахівцями.

Установка на поверсі робиться в декількох випадках:

  • мешканець хоче індивідуальну систему контролю і управління доступом, до якої не мають доступу інші мешканці;
  • модель домофона мешканця унікальна, її неможливо підключити до панелі виклику навіть за допомогою спеціальних перехідників;
  • індивідуальний - відеодомофон, в під'їзді - застаріла аудіопанель виклику, а мешканцеві потрібно відеозображення гостя. При цьому встановити видеопанель виклику на двері в під'їзд немає можливості.

Цілком можливо, що є ще якісь причини індивідуальної установки (на поверсі, в тамбурі на кілька квартир) домофонів.

Відзначимо, що у відповіді на питання, скільки коштує встановити домофон, фігурує досить невелика сума для випадку установки як аудіо-, так і відеодомофона. Тому тип і місце встановлення домофону залежать тільки від ваших індивідуальних вимог.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером