Вибираємо надійний відеодомофон для приватного будинку

Асортимент домофонів, дверей, замків, дотягувачів, інших пристроїв та обладнання для вхідної групи, досвід наших установників дозволяє легко відповісти на питання - як вибрати відеодомофон для приватного будинку. Чому відеодомофон? Кілька причин:
 • в наявності цінові діапазони для різних бюджетів;
 • в відеодомофонах великий набір функцій;
 • відеодомофони надають користувачеві більший рівень безпеки, ніж аудіодомофони;
 • сучасне рішення для контролю і управління доступом.

На відеодомофон для будинку опис ви можете легко знайти в інтернеті, уточнити перелік його характеристик і функцій.

Порядок вибору відеодомофона для заміського будинку

У будь-якому інтернет-«керівництві» по підбору обладнання абсолютно правильно пишуть, що першим кроком необхідно зрозуміти, що саме буде вирішувати домофон в вашому господарстві. Варіантів небагато:

 • ідентифікація відвідувача та відкриття замку;
 • ідентифікація відвідувача, відкриття замку, контроль та реагування на візити або події під час відсутності господарів, контроль додаткових територій, підключення додаткового виконавчого обладнання (сирени, шлагбауми і т.п.).

У першому випадку буде досить найпростішої моделі відеодомофона, панелі і електрозамку. Їх основна перевага - низький бюджет на їх придбання. Недолік - у них може виявитися невеликий термін експлуатації через недостатню пило-влагозащіещенність, механічні кнопки управління і т.п.

У другому випадку ви придбаєте вже більш просунуту модель відеодомофона і панелі виклику. Електромеханічний або електромагнітний замок буде таким же, як і в першому випадку. При цьому ми допоможемо вам визначитися з додатковим обладнанням – панелі виклику, камери відеоспостереження тощо.

Зазвичай на цьому місці колеги по ринку пропонують ознайомитися з ТОП5 або ТОП10 відеодомофонів, які є в асортименті їх магазинів. Ми ж пропонуємо обирати в такий спосіб:

 • подивитися Каталог нашого обладнання, і звернути увагу на фото відеодомофонів (дуже часто користувачі починають вибір з фотографії), а потім проконсультуватися по тел. 044 490 71 11;
 • відразу звернутися по тел. 044 490 71 11 і попросити підібрати пристрої домофони під ваші вимоги.

Це заощадить вам просто величезну кількість часу і грошей.

Сценарії роботи домофонів в приватному будинку

Оскільки дуже багато наших клієнтів та відвідувачів сайту збираються вибирати і встановлювати відеодомофон вперше, а деякі вже займаються реинжинирингом існуючої домофонної системи. Тому ми вирішили описати традиційні сценарії експлуатації

 • відеодомофонів в приватних будинках.
 • В описі найчастіше згадується:
 • відеодомофон для будинку бездротової;
 • відеопанель виклику;
 • електромеханічний замок.

Вихідні дані - приватний будинок в глибині ділянки, по периметру якого встановлений високий паркан.

Є такі варіанти експлуатації:

 1. Панель виклику біля хвіртки зовнішньої огорожі, з зчитувачем для ключів господарів, механічний замок на дверях в будинок. У цьому варіанті господар проходить на ділянку з ключем-міткою (або карткою доступу) і ключем для замка на дверях в будинок. Якщо йде гість - то господар пропускає його за допомогою домофона через хвіртку, а двері в будинок йде відкривати особисто. Незручно, якщо будинок великий, і господар знаходиться десь в його глибині.
 2. Панель виклику біля хвіртки зовнішньої огорожі, з зчитувачем для ключів господарів, електромеханічний замок на дверях в будинок.

Це більш зручний варіант для господарів - немає потреби підходити до дверного механічному замку, щоб відкрити гостю двері в будинок. Однак є незручність - господарям завжди доведеться носити з собою ключі, навіть якщо виходять посидіти півгодини на подвір'ї поруч з ганком.

Ми розповіли про двох найбільш частих варіантах застосування відеодомофона в будинку. Ваш варіант може бути зовсім унікальним, тому ми готові завжди допомогти визначитися, який відеодомофон вибрати для будинку по тел. 044 490 71 11. Телефонуйте!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером